• ul.Strefowa 12, 39-300 Mielec

GRATOWANIE DYSKOWE

Oferujemy usługę gratowania dyskowego, która jest niezbędnym etapem obróbki wykończeniowej dla elementów produkcyjnych. Wykorzystując innowacyjne urządzenie DISK MASTER 4TD z maksymalną szerokością roboczą 1500 mm, jesteśmy w stanie efektywnie usuwać graty z elementów o minimalnej średnicy 20 mm i grubości blachy w zakresie od 0,3 do 70 mm.

Nasze maszyny pracują z prędkością 750 obrotów na minutę i są wyposażone w cztery dyski ściernie, co gwarantuje precyzyjne i czyste gratowanie, zapewniając wysoką jakość i estetykę gotowych produktów.

Oznaczenie

 

Dane techniczne

Disk Master 4TD

Max szer robocza (mm)

Napęd (obr/min)

Ilość dysków ścierających

Minimalna średnica detalu (mm)

Grubość blachy (mm)

1500

750

4

20

0,3 -70

Przed grantowaniem dyskowym

Po grantowaniem dyskowym

Nasze urządzenie DISK MASTER 4TD może obsługiwać detale o maksymalnej szerokości roboczej 1500 mm. Jest to idealne rozwiązanie dla szerokiego zakresu komponentów, umożliwiając obróbkę dużych powierzchni.

Gratowanie dyskowe na naszym urządzeniu można przeprowadzać na detalach o grubości blachy od 0,3 mm do 70 mm. To pozwala nam na obróbkę bardzo cienkich jak i bardzo grubych elementów, dostosowując się do potrzeb naszych klientów.

Tak, gratowanie dyskowe jest szczególnie efektywne przy usuwaniu gratów z detali o złożonych geometriach. Cztery dyski ścierne zapewniają dokładne i równomierne wykończenie, nawet w trudno dostępnych miejscach, co jest kluczowe dla zachowania wymaganej jakości i funkcjonalności komponentów.