• ul.Strefowa 12, 39-300 Mielec

ŚRUTOWANIE POWIERZCHNI

Urządzenie te przeznaczone jest  do wszechstronnego automatycznego śrutowania pojedynczych dużych elementów bądź mniejszych umieszczanych na specjalnych zawieszkach. Wewnątrz urządzenia obrabiane przedmioty wykonują ruchy oscylacyjno-rotacyjne, zapewniając tym samym optymalną jakość obróbki. Dzięki kompaktowej budowie możliwe jest jego ustawienie nawet na niewielkiej gabarytowo powierzchni. 

Ekonomiczna i przyszłościowa kompaktowa śrutownica zawieszkowa

Przedmioty obrabiane zawieszane są przez operatora na specjalnej zawieszce obróbkowej znajdującej się na zewnątrz urządzenia. Po załadunku i wprowadzeniu zawieszki z przedmiotami obrabianymi do wnętrza komory roboczej i po ręcznym zamknięciu drzwi, zawieszka wykonuje podczas śrutowania jednoczesny ruch obrotowy i oscylacyjny. Gwarantuje to, że wszystkie zewnętrzne powierzchnie przedmiotów obrabianych zostaną dokładnie oczyszczone. Urządzenie wyposażone jest w system zawieszkowy typu Y, pozwalający na stosowanie dwóch zawieszek obróbkowych jednocześnie

Przed śrutowaniem

Po śrutowaniu

Urządzenie CAPSOR 10 jest zdolne do obróbki detali o wymiarach od 1000 do 1600 mm. Dzięki przestronnej komorze roboczej o wymiarach 1400 mm (Szerokość) x 1450 mm (Głębokość) x 1900 mm (Wysokość), jesteśmy w stanie efektywnie obsługiwać zarówno duże elementy pojedyncze, jak i mniejsze detale umieszczone na specjalnych zawieszkach.

Tak, nasze urządzenie CAPSOR 10 to wszechstronna, automatyczna śrutownica zawieszkowa, która wykonuje ruchy oscylacyjno-rotacyjne wewnątrz komory roboczej. Ten ruch gwarantuje optymalne i jednolite czyszczenie wszystkich zewnętrznych powierzchni obrabianych przedmiotów, co jest kluczowe dla wysokiej jakości końcowego produktu.

  1. Kompaktowa budowa urządzenia CAPSOR 10 pozwala na jego ustawienie nawet w niewielkich przestrzeniach produkcyjnych, co jest znaczącą zaletą dla zakładów z ograniczoną powierzchnią. Ponadto, ekonomiczna i przyszłościowa konstrukcja maszyny, w połączeniu z możliwością wykorzystania dwóch zawieszek obróbkowych jednocześnie, sprawia, że jest to wysoce efektywne rozwiązanie, które może zmniejszyć koszty operacyjne i zwiększyć przepustowość produkcji.